Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/template-parts/content/content-page) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/230106/virtual) in /data/web/virtuals/230106/virtual/www/domains/svetdigitech.cz/wp-content/themes/althea-wp/inc/vendor/colibriwp/themebase/src/View.php on line 55

Váš dům v harmonii s Vámi !

Nechcete být otrokem svého domu, ale naopak aby Vám Váš domeček sloužil podle Vašich představ ? Nic jednoduššího není, než ho naučit myslet jako Vy a běžné úkony v ovládání automatizovat.

Realizujeme systémy pro chytré domy a domácnosti. Nezaleží na tom, jestli máte nový dům, nebo plánujete rekonstrukci staršího domečku. realizujeme jak kabelové smart systémy, tak bezdrátové smart systémy světových společností jako je Contro4, TapHome, Fibaro, Saluz a další.

Víme, že každý dům nebo domácnost je originální a proto také přistupujeme ke každé zakázce individuálně s maximální pečlivostí a návrhem přesně podle přání jeho majitele. Realizujeme systémy od jednoduchého automatického ovládání třeba jen topení, nebo osvětlení až po rozsáhlé instalace a dodávky systémů zahrnující audiosystémy, kamerové systémy, stínění bytů (ovládání žaluzií a markýz), ovládání vytápění, osvětlení, multimédia.